Naujienų prenumerata
Prenumeruoti
+370 618 18103
infoeettaaklaipedatours.lt
Air Lituanica skrydžiai nuo birželio pabaigos
Skaičiuoti paskutines dienas iki atostogų - nuostabu!
« Grįžti atgalVersija spausdinimui

Air Lituanica skrydžiai nuo birželio pabaigos

 

 

Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ į aviacijos rinką įeina siūlydama patogius tiesioginius skrydžius į Europos miestus keliaujantiems tiek verslo, tiek turizmo tikslais. Pirmasis planuojamas skrydis bus į Briuselį, taip simboliškai paminint prasidedantį Lietuvos primininkavimą Europos Sąjungai.

Planuojame užpildyti tas skrydžių paslaugos spragas, kurios yra mūsų rinkoje: skraidinsime į pagrindinius Europos oro uostus, verslo keleiviams užtikrinsime patogius rytinius ir vakarinius skrydžius, suteiksime keleiviams galimybę keisti, grąžinti bilietus ir t.t. Tad Briuselis, kaip pirmasis skrydis, simboliškai ir įprasmina mūsų įmonės tikslus“, – apie veiklos planus pasakoja „Air Lituanica“ direktorius Erikas Zubrus.

Kompanija pradės skrydžius 6-iomis tiesioginėmis kryptimis. Birželio 30 d. startuosiantis pirmasis skrydis į Briuselį bus vykdomas 6 kartus per savaitę. Nuo liepos 8 d. kasdien bus skrydžiai į Amsterdamą, o artimiausiu metu skrydžių žemėlapis pasipildys Berlyno, Prahos, Miuncheno ir Maskvos maršrutais.

Siekdama užtikrinti kuo platenę jungiamųjų skrydžių geografiją, „Air Lituanica“ bendradarbiaus su didžiaisias Europos vežėjais, tokiais kaip „KLM“, „Brussels Airlines“, „Air Berlin“, „Czech Airlines“ ir kitais. Bilietų prekyba prasidės birželio pradžioje.

2015 m. „Air Lituanica“ planuoja turėti 5 orlaivius ir išsiplėsti iki 13-16 reguliarių maršrutų. Visomis kryptimis numatoma skraidyti kasdien arba kelis kartus per savaitę.