Naujienų prenumerata
Prenumeruoti
8-618-18103
infoeettaaklaipedatours.lt
Aktyvuok savo ATOSTOgeną!
Skaičiuoti paskutines dienas iki atostogų - nuostabu!
« Grįžti atgalVersija spausdinimui

Atostogenas – atostogos + genas. Kur keliauti 2022 vasarą?

Mes pastebim, kad praleidę daugiau nei metus laiko būdami suvaržyti kelionių aplinkybėse, šiuo metu keliautojai renkasi brangesnius kelionių paketus ir atostogų vyksta ilgesniam laikotarpiui ne tik dėl išvarginusios pandemijos, bet ir dėl galimybės dirbti nuotoliniu būdu. Todėl į 2022 metų vasaros sezono pardavimus „Novaturas“ įtraukė dar daugiau poilsinių kelionių pasiūlymų.

Šiemet į vasaros išankstinių pardavimų pasiūlymą po ilgo laiko tarpo grįžo Ispanijai priklausanti Maljorkos sala. Ištisus metus keliautojai galės poilsiauti ir Portugalijai priklausančioje Madeiros saloje. Taip pat ateinančiais metais grįžta ir keliautojų pasiilgti žemyninio Tuniso bei Tunisui priklausančios Džerbos salos kurortai.

2022 metų vasaros sezono metu keliautojams bus siūlomos šios poilsinės kryptys – Bulgarija, Juodkalnija, Graikijos Kretos, Korfu, Rodo ir Kefalonijos salos, Antalijos bei Marmario kurortai Turkijoje, Hurgada Egipte, Portugalijai priklausanti Madeiros sala ir Algarvės regionas, Ispanijai priklausanti Maljorkos sala bei Kosta del Solio kurortas, Italijai priklausanti Sicilijos sala ir Kalabrija.

Dėl kelionių galite kreiptis telefonu + 370 618 18103 arba el. paštu info@klaipedatours.lt