Naujienų prenumerata
Prenumeruoti
+370 618 18103
infoeettaaklaipedatours.lt
Edukaciniai užsiėmimai Rumšiškėse Lietuvos buities ir liaudies muziejuje
Skaičiuoti paskutines dienas iki atostogų - nuostabu!
« Grįžti atgalVersija spausdinimui

Edukaciniai užsiėmimai Rumšiškėse Lietuvos buities ir liaudies muziejuje

Svarbu žinoti:

  • Kelionė yra aktyvi todėl rekomenduojama patogi apranga ir avalynė;
  • Ekskursiją gidai gali vesti anglų, vokiečių ar kitomis kalbomis.
  • Ekskursijos kaina priklauso ir gali keistis priklausomai nuo grupės dydžio.


PROGRAMA

Edukacinė kelionė moksleiviams į Rumšiškes, aplankant Panemunės krašto įžymias vietas: Rambyno kalną, Raudonės pilį. Pirmasis lankomas objektas Rambyno kalnas, Pagėgių savivaldybėje. Tai  nuostabaus gamtinio grožio, legendomis ir padavimais garsėjantis kalnas. Nuo kalno apžvalgos aikštelių atsiveria panorama į Nemuno žemupį ir plačias jo pakrantes bei kitapus tolumoje kylančius Tilžės (dabartinio Sovetsko) miesto bokštus.

Aplankę Rambyno kalną važiuojama link Raudonės. Raudonėje XVI a. pabaigoje pastatyta Raudonės pilis, ją būtina aplankyti norint pajusti renesansinį architektūros stilių. Užlipę į didžiojo bokšto apžvalgos aikštelę, išvysite įspūdingą vaizdą į Nemuną. Kitas lankomas miestelis -  Rumšiškės. Rumšiškių miestelyje lankysime po atviru dangumi įsikūrusį Lietuvos liaudies buities muziejų. Muziejus atidarytas 1974 m. Tai vienas didžiausių (195 ha) ir daugiausiai eksponatų (140 pastatų ir daugiau nei 88 827 kilnojamų eksponatų) turintis etnografijos muziejus Europoje. Liaudies ir buitis muziejuje dalyvausime edukacinėje programoje: patys galėsite pasirinkti, kokioje edukacinėje programoje norėtumėte dalyvauti. Vienos programos užsiėmimo metu galėsite kepti bulvines bandas ant kopūsto lapo, kitos nusilipdyti molinuką ar pabandyti žiesti puodynėlę.

Linksmai praleidę laiką Rumšiškėse ir susipažinę su senove alsuojančia kultūra, važiuojame į Kauną. Ten  aplankysime Kauno senamiestį -  seniausiąją Kauno miesto dalį.  Taip pat aplankysime Kauno pilį - seniausią miesto istorinį objektą bei norintys galės pakilti Kauno Žaliakalnio funikulieriumi. Vykimas namo.

Į ekskursijos kainą įskaičiuota:

  • kelionė patogiu autobusu;
  • gido-kelionės vadovo paslaugos visos kelionės metu;
  • įėjimas į Raudonės pilį;
  • Lietuvos buities ir liaudies edukacinė programa;
  • kilimas funikulieriumi į vieną pusę;
  • įvažiavimas į Lietuvos buities ir liaudies muziejų.

Jums pageidaujant, maršrutą galime koreguoti.

Dėl kelionės užsakymo galite kreiptis el.paštu: info@klaipedatours.lt ir tel.: +370 618 18103