Naujienų prenumerata
Prenumeruoti
8-618-18103
infoeettaaklaipedatours.lt
Kai dar gyveno dinozaurai...
Skaičiuoti paskutines dienas iki atostogų - nuostabu!
« Grįžti atgalVersija spausdinimui

Kai dar gyveno dinozaurai...

Ar norėtumėte susitikti akis į akį su riaumojančiais, judančiais ir šnypščiančiais dinozorais? Bei milžiniškomis bitėmis, musėmis ar kitais gigantiškais vabalais, išsiskiriančiais iš natūralios aplinkos? Būtent ši išvyka Jums suteiks neišdildomų įspūdžių ir naujų potyrių.

Vykstame Radailių link. Čia,  gamtos apsuptyje aplankysime naujai įsikūrusį Dinoparką. Išvysime netoli keturiasdešimt natūralaus dydžio dinozaurų muliažų. Vieni jų sustoję prie tvenkinio, kiti klaidžioja po beržynėlį ir siekia nuskabyti medžių viršūnes ar bando apsaugoti savo mažylius dinozauriukus. Ilgakaklis brachiozauras, plėšrusis tiranozauras ar vandeniu besispjaudantis dilofozauras – visi su savo milijonus metų skaičiuojančia istorija. Pats didžiausias dinozauras net  12 metrų aukščio ir 20 metrų ilgio.  Čia Jūsų lauks edukacinė programa, kur kiekvienas dalyvis pasijus išvykęs į prieš milijonus metų išnykusių dinozaurų paiešką. Kiekvienam dalyviui duodama gipso molio plokštė, bei įrankiai kaltukas, graibštukas ir teptukas. Jų pagalba vaikai skaptuoja dinozauro paveikslą arba ieško išsibarsčiusių dinozaurų detalių. Iš detalių surinkę dinozaurus galėsite parsivežti  namo. Tai puikus suvenyras- prisiminimas apie dinozaurus.
Aplankę dinozaurų parką, vyksime į HBH pramogų kompleksą ir ten aplankysime žvėrinčių, kuriame laisvai vaikštinėja ir plaukioja virš 40 įvairių naminių gyvūnų ir paukščių, pasivaikščiosime po skulptūrų parką, bei pabūvosime vabzdžių slėnyje. Šis slėnis pirmasis tokio tipo parkas Lietuvoje, kuriame galite pamatyti vienus mažiausių mūsų planetos gyventojų, kurie padidinti tūkstančius kartų. Po visų pramogų skiriamas laisvas laikas papietauti HBH restorane. Grįžimas atgal.

Ekskursijos kaina teirautis kelionių agentūroje.

Į ekskursijos kainą įskaičiuota:

  • Kelionė patogiu autobusu;
  • Įėjimas į Dinozaurų parką;
  • Edukacinė programa;
  • Įėjimas į vabzdžių slėnį.

Jums pageidaujant, maršrutą galime koreguoti.