Naujienų prenumerata
Prenumeruoti
+370 618 18103
infoeettaaklaipedatours.lt
Kelionė į fantazijos pasaulį-Tervetės gamtos parkas
Skaičiuoti paskutines dienas iki atostogų - nuostabu!
« Grįžti atgalVersija spausdinimui

Kelionė į fantazijos pasaulį-Tervetės gamtos parkas

Svarbu žinoti:

  • Kelionė yra aktyvi todėl rekomenduojama patogi apranga ir avalynė;
  • Ekskursiją gidai gali vesti anglų, vokiečių ar kitomis kalbomis;
  • Ekskursijos kaina priklauso ir gali keistis priklausomai nuo grupės dydžio.

 

PROGRAMA

Tervetės gamtos parkas yra geriausia ir labiausiai tinkama vieta vaikams ir tiems, kurie moka žvelgti į pasaulį vaiko akimis ir džiaugtis gamtos ir pasakos derme. Vykstame į kaimyninę šalį-Latviją.  Čia lankysime Tervetės parką, kuris užima beveik 1200 ha plotą, iš kurio trečdalį sudaro Pasakų pasaulis, kuriame karaliauja Miško karalius, nykštukai, velniai ir raganos. Tervetės gamtos parke galima sutikti ne tik pasakų ir rašytojos A. Brigaderės pjesių veikėjų Nykštuko ir Atlėpausio, Miško Karaliaus su svita, Anelės ir jos draugių, gausios nykštukų šeimynos medines skulptūras, bet ir "gyvus" pasakų veikėjus. Tervetės gamtos parkas įkurtas 1969 m. Nuo to laiko parkas yra nuolat papildomas naujomis medžio skulptūromis ar jų kompozicijomis. Šiandien parkas didžiuojasi daugiau nei 100 skulptūrų. Tai tikra medžio skulptūrų paroda po atviru dangumi.

Lankysime labiausiai pamėgtas parko vietas: Pasakų mišką (Pasaku mežs), Žaidimų aikštelę (Rotaļu laukums) ir Nykštukų mišką (Rūķīšu mežs). Pasakų miške Jūsų laukia mediniai pasakų personažai, ir... stebuklai. Čia nuo pušies kamieno žvelgia storas voras, ūksmingame pavėsyje kabo milžiniški šikšnosparniai, o miško glūdumoj tikra ragana Kuka verda stebuklingą žolelių arbatą. Žaidimų aikštelėje, kur įrengta poilsio vieta su suolais, stalais, pastogėmis ir sūpuoklėmis, galėsite mėgautis pasiimtomis vaišėmis. Nykštukų miške darbuojasi darbštieji nykštukai, o jų mažutėlėse sodybose galėsite pasisvečiuoti ir Jūs. Nykštukų Mamytė mielai papasakos vaikučiams apie nykštukų gyvenimą, o Nykštukų Tėtis parodys, kaip dirba nykštukai.

Galėsite pasivažinėti Pasakų siauruku ir paskanauti kavinėjė „Mammadaba“. Pasakų miške yra daug stebuklingų vietų ir dalykų, bet juos turite pamatyti patys, kad vėliau galėtumete sakyti „.. ir aš ten buvau, alų, midų gėriau, per barzdą varvėjo, bet burnoj nieko neturėjau...“. Po pilnos įspūdžių dienos keliausime namo.

Į ekskursijos kainą įskaičiuota:

  • kelionė patogiu autobusu;
  • gido-kelionės vadovo paslaugos visos kelionės metu;
  • įėjimas į Tervetės parką;
  • siauruko bilietas;

Jums pageidaujant, maršrutą galime koreguoti.

Dėl kelionės užsakymo galite kreiptis el.paštu: info@klaipedatours.lt ir tel.: +370 618 18103