Naujienų prenumerata
Prenumeruoti
8-618-18103
infoeettaaklaipedatours.lt
« Grįžti atgalVersija spausdinimui

Baltic Sail Klaipėda / Jūros šventė 2016

2016 m. liepos 29-31 dienomis Jūros šventės metu Klaipėdoje vėl lankysis jūrų gražuoliai - didieji burlaiviai. Nors jų bus ir mažiau nei didžiųjų burlaivių regatos The Tall Ships' Races metu, tačiau klaipėdiečiai gali didžiuotis, kad vis dažniau didieji burlaiviai įtraukia Klaipėdą į savo maršutus. Klaipėda - draugiškas uostas didiesiems burlaiviams, o lietuviai vis dažniau išbando buriavimo didžiaisiais burlaiviais malonumus. Na o jei paburiuoti savaitę neturite galimybių, kviečiame į išplaukimus jūros šventės metu. Bent trims-penkioms valandoms atsipalaiduokite nuo kasdienės rutinos ir pajuskite buriavimo teikiamą ramybę.

Pasiūlymai įmonėms

EYE OF THE WIND, Jungtinė Karalystė

1911 m. Vokietijoje pastatytas burlaivis pavadintas Friedrich vardu, pradžioje tarnavo kaip prekybinis laivas iki 1969 m., kuomet per gaisrą sudegė vairinė ir apdegė viršutinis denis. 1970 m. grupė entuziastų atstatė laivą ir apiplaukė aplink pasaulį naujuoju vardu Eye of the Wind. Nuo tada laivas pasirodė daugelyje kino filmų, garsiausias iš kurių yra Žydroji Lagūna. Burlaivio ilgis 38,6 m., burių plotas 750,00 m2.  Tai ekskliuzyvinis burlaivis, kurio denyje telpa iki 18 keleivių.
Šauni įgula maloniai kviečia klaipėdiečius ir miesto svečius į pasiplaukiojimą Jūros šventės dienomis. Išbandykite savo jėgas buriuoti ir patirkite neišdildomų įspūdžių.

ROALD AMUNDSEN, Vokietija

Roald Amundsen buvo pastatytas 1952 m. Vokietijoje ir naudojamas kaip rezervuaras buvusios Nacionalinės liaudies armijos. 1992 m. laivo kūrėjas Detlev su draugais iš bendruomenės „Learn to Live on Sailing Ships“, pakeitė jį į Brigą – dvistiebį burlaivį. Roald Amundsen burlaivio pirmoji kelionė įvyko 1993 m . vadovaujama Immo von Schnurbein, buvusio Vokietijos karinio jūrų laivyno kapitono.
Laivas yra aprūpintas naujausiomis komunikacijomis ir saugia įranga. Taip pat jis ne kartą dalyvavo The Tall Ships varžybose.

KRUZENSHTERN, Rusija

Kruzenshtern yra antras didžiausias burlaivis pasaulyje. Laivas buvo pastatytas 1920 m. Vokietijoje ir iš pradžių pavadintas Padua. Iš viso tada buvo pastatyta 5 krovininiai laivai pavadinti „Flying P line“. Visų pavadinimai prasidėjo raide „P“: Pamir, Peking, Padua,  Pommern, Passat, bet vienintelis Padua plaukia iki šiol.
1946 m. laivas buvo paskirtas Rusijai ir pervadintas Kruzenshtern.

BRYZA - H, Lenkija

Bryza buvo gelbėjimo laivas, pastatytas 1952 m. Jis buvo atstatytas kaip buriavimo jachta 1983 m., būtent tada pavadinimas ir pakeistas į Bryza – H. Ši jachta yra viena iš nedaugelio iš medžio pastatytų jachtų Lenkijoje.

 

Norėdami daugiau informacijos kreipkitės : info@klaipedatours.lt