Naujienų prenumerata
Prenumeruoti
8-618-18103
infoeettaaklaipedatours.lt
Keliones kolektyvams
Skaičiuoti paskutines dienas iki atostogų - nuostabu!
« Grįžti atgalVersija spausdinimui

Keliones kolektyvams


Žagarė, garsieji Rundalės rūmai ir Naisiai

Keliausime į Žagarės miestelį. Tai vienas įspūdingiausių  Joniškio rajono miestelių, garsėjančių vyšnių festivaliu. Aplankysime Rundalės rūmų ansamblį bei iš televizijos ekranų pažįstamą Naisių gyvenvietę.

Gražiosios Panemunės pilys ir Zanavykų kraštas-Suvalkija

Aplankysime  Raudonės pilį, Panemunės pilį, kuri žavi įspūdingu bokštu, kaskadiniais tvenkiniais ir gilia istorija.Užsuksime į Zanavykų kraštą-Šakių miestelį, įsikūrusį abipus Šešupės intako Siesarties. Vienas iš labiausiai lankomų objektų Šakių rajone yra Zyplių dvaras. Dvaro pastatus supantis parkas yra vienas didžiausių Lietuvoje. Važiuojame Gelgaudiškių dvaro link.


Legendų ir lietuviško vyno kraštas-Joniškėlis

Kalbėdami apie vyną, jo gamybą dažniausiai įsivaizduojame kokią žavią egzotišką šalį, glotnų klimatą, įvairiaspalvius kalnus ir kalveles, didžiulius vynuogienojus ir milžiniškas ąžuolo statines. Tačiau šis malonus gurkšnelis nebūtinai turi atkeliauti iš kito pasaulio krašto. Ar kada susimąstėte, kad ir Lietuvoje gali būti gaminamas kokybiškas, skanus, profesionalų vertinamas vynas?


Vingiuotais žemaitijos keliais: Rietavas-Plungė-Plateliai

Lankysimės Rietavo dvaro sodyboje. Rietavo dvaro parkas buvo pats didžiausiais peizažinis parkas Lietuvoje. Jis įkurtas natūraliame specialiai išretintame miške. Toliau vykstame Plungės link. Plungė didžiuojasi kunigaikščio M. Oginskio dvaro ansambliu ir jį supančiu paslaptingu parku.


Vyno kelias

Vykstame į poetų ir vyno kraštą – Anykščius. Užsuksime į geležinkelio muziejų ir sužinosime apie siaurojo geležinkelio atsiradimą Lietuvoje. Apsilankysime vasaros rogučių trasoje. Be to susipažinsime su lietuviško vyno gamybos tradicijomis, ragausime įvairių rūšių vyno. "Vyno kelio" lankytojai  savo akimis išvysta vaisiaus ar uogos virsmą vynu ir tuo pačiu susipažįsta su lietuviško vyno tradicijų kaita.


Žymosios Latvijos pilys-Bauskos, Mažotnės, Rundalės, Jelgavos

Bauskos miestas traukia žmones čia atvykti dėl gausaus architektūrinio paveldo ir gražaus vietos gamtovaizdžio. Mežotnės rūmų pasididžiavimas yra anglų stiliaus kraštovaizdžio parkas, kurio pagrindas – natūralus grožis. Rundalės rūmų ansamblis yra vienas žymiausių baroko stiliaus statinių Latvijoje.