Naujienų prenumerata
Prenumeruoti
8-618-18103
infoeettaaklaipedatours.lt
Kelionės moksleiviams
Skaičiuoti paskutines dienas iki atostogų - nuostabu!
« Grįžti atgalVersija spausdinimui

Kelionės moksleiviams

Kelionė į fantazijos pasaulį-Tervetės gamtos parkas

Pasakų miške yra daug stebuklingų vietų ir dalykų, bet juos turite aplankyti ir pamatyti patys.


Kelionė į Trakus aplankant gražiausias Panemunės pilis

Važiuojant šiuo maršrutu pilys ir piliakalniai seka vienas po kito vingiuotu Nemuno slėniu: Panemunės, Raudonės, Veliuonos dvaro sodyba, Belvederio dvaras. Pirmas sustojimas Panemunėje. Panemunės pilis žavi įspūdingu bokštu, kaskadiniais tvenkiniais ir gilia istorija. Pro Kauną keliaujame Trakų link.

Kelionė laivu į nuostabų Lietuvos kampelį-Kuršių Neriją!

Kvapą gniaužiantys kraštovaizdžiai, grynas oras ir ramybė užburia visus Nidos lankytojus, palikdami neišdildomus įspūdžius. Aplankysite Parnidžio kopą, ant kurios stovi saulės laikrodis. Urbo kalno šviturys – dar viena vieta kurią būtina aplankyti. Pavakary plaukiame atgal laivu į Ventės ragą.

Zoologijos sodas ir Velnių muziejus Kaune

Vaikščiodami po grindiniu grįstas gatveles, skiriančias nuostabius 16-ojo amžiaus pastatus, išsidėsčiusius Vilniaus gatvėje ir Rotušės aikštėje, eidami senovės pagonių keliais viename iš daugelio parkų, besigrožėdami šiuolaikinių ir tradicinių parduotuvių, kavinių deriniu Laisvės alėjoje, atrasime tikrąjį Kauną.

Žvaigždėtas Molėtų kraštas

Nors Molėtų vietovardis kildinamas iš žodžio „molėtas“, „molingas“, t.y. „molėtas laukas“, molėtomis dirvomis tikrai neklamposime. Priešingai-svajomis ir mintimis pakilsime į dangaus erdves, ieškosime savo žvaigždės pro teleskopą ir nuostabaus grožio spalvotose planetų, žvaigždžių, ūkų, spiečių, galaktikų nuotraukose.

Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parkas Likšių kaime

Vaikščiodamas labirintais, žiūrėdamas į mandalą „ Gyvybės gėlelė“ , būdamas šalia merkabo, stovėdamas ar sėdėdamas kupole žmogus gali pailsėti, gauti įkvėpimo, minčių, idėjų. Gyventi – reiškia žinoti, kaip turėti tai, ką trokšti turėti , kaip būti tuo, kuo trokšti būti, ir kaip daryti tai, ką nori daryti.

Saldi kelionė į Šiaulius

Ar žinojote, kad kakavmedžiai, iš kurių gaunamos kakavos pupelės šokoladui gaminti auga tropiniuose Lotynų ir Vidurio Amerikos miškuose? Viską apie tai gelėsite sužinoti „Rūtos“ šokolado muziejuje.

Edukaciniai užsiemimai Rumšiškėse

Lietuvos liaudies buities muziejus – tai ekspozicija po atviru dangumi. Muziejaus pagrindą sudaro gyvenamieji ir ūkiniai pastatai, perkelti iš įvairių Lietuvos regionų – Aukštaitijos, Suvalkijos, Dzūkijos, Žemaitijos, Mažosios Lietuvos.

Kai gyveno dinozaurai...

Ar norėtumėte susitikti akis į akį su riaumojančiais, judančiais ir šnypščiančiais dinozorais? Bei milžiniškomis bitėmis, musėmis ar kitais gigantiškais vabalais, išsiskiriančiais iš natūralios aplinkos?