Naujienų prenumerata
Prenumeruoti
8-618-18103
infoeettaaklaipedatours.lt
Kitos paslaugos
Pasaulis nesibaigia ties mūsų horizontu...
« Grįžti atgalVersija spausdinimui

Kitos paslaugos

Transporto paslaugos

Siūlome autobusų, mikroautobusų, mašinų nuomos paslaugas, pervežimus Jūsų pageidaujamu maršrutu.

Dviračių nuoma

Važiuodamas dviračiu – mini ten, kur nori, sustoji, kada ir kur tik panorėjęs. Be to, važiuojant dviračiu, gamtos peizažai ir apžiūros objektai žvilgsniui atsiveria plačiau, nei skubant automobiliu. Mūsų agentūroje galite išsinuomoti patogius dviračius.


Draudimas

Ruošdamiesi į kelionę nepamirškite ne tik bilietų ar asmens dokumentų, bet ir kelionių draudimo. Bendradarbiaudami su Gjensidige Baltic draudimu, vykstantiems į kitas šalis, rekomenduojame apsidrausti kelionės finansinių nuostolių draudimu ir keliauti be rūpesčių.

Vizos

Teikiame informaciją, susijusią su vizų išdavimu, padedame sutvarkyti reikalingus dokumentus vizoms į gauti.

Ekskursijos

Organizuojame ekskursijas po Klaipėdą, Palangą, Kuršių neriją ir kitus Lietuvos bei Baltijos šalių miestus pageidaujama kalba: lietuvių, vokiečių, anglų, rusų, ispanų ir kt. Padėsime įgyvendinti Jūsų svajones!

Dovanų kuponas

Galvojate ką padovanoti savo mylimam žmogui, šeimos nariui, draugui, kolegai? Norite jį nustebinti orginalia dovana, bet nežinote kokia? Puikiausia dovana kiekviena proga-kelionė!

E. katalogai

Naudinga informacija keliaujantiems į Tailandą, Austriją, Egiptą, Ispaniją, Graikiją, Bulgariją.

Plaukimas jachtomis

Išbandykite puikų poilsį po burėmis. Nebūtina mokėti buriuoti, užteks tik noro - taiprieinama kiekvienam. Buriavimo mokymai, jachtos nuoma su įgula ir be įgulos, buriavimas įmonėms, galų gale - tikros varžybos! Visa tai galite patirti Klaipėdoje, Juodkrantėje, Nidoje, Mingėje.