Naujienų prenumerata
Prenumeruoti
8-618-18103
infoeettaaklaipedatours.lt
« Grįžti atgalVersija spausdinimui

Plaukimas jachtomis

Prancūziškos elegancijos jachtos, lietuviškas Kuršių marių ir nerijos grožis, baltiškos Baltijos jūros bangos ir vėjas – kviečia  pailsėti ir pramogauti buriuojant. Nereikia niekur toli važiuoti ar skristi, išsinuomoti jachtą galima čia pat, Klaipėdoje. O nuplaukti, kur tik pageidaujat – nuo Juodkrantės ir Nidos, iki Gdansko, Liepojos, Visbio ir dar toliau. Nuomoti jachtas nebrangu ir tai gali padaryti beveik kiekvienas. Jachtoje gali plaukti iki 8 žmonių, kiekvienam jų poilsis po burėmis bus pigesnis, nei kurorte krante. Tačiau įspūdžiai tikrai nebus „pigesni“.  Jei esate patyręs buriuotojas,  siūlome Jums naujas jachtas savarankiškam plaukimui. Jei esate naujokas, naujomis ir patogiomis jachtomis jus plukdys  patyrę kapitonai.

Išbandykite puikų poilsį po burėmis. Nebūtina mokėti buriuoti, užteks tik noro - tai prieinama kiekvienam. Buriavimo mokymai, jachtos nuoma su įgula ir be įgulos, buriavimas įmonėms, galų gale - tikros varžybos! Visa tai galite patirti Klaipėdoje, Juodkrantėje, Nidoje, Mingėje. Lietuvoje plaukioti siūlomos 2011 metais statytos jachtos “Jeanneau Sun Odyssey”. Tai itin patogios, erdvios ir lengvai valdomos jachtos. Vienoje jachtoje gali plaukti ir miegoti iki 8 žmonių grupė (su kapitonu). Siūlomi maršrutai:

LIETUVOJE:

1 dienos - Klaipėda-Juodkrantė-Klaipėda. Pažintis su Kuršių mariomis ir Kuršių nerija. Visa plaukimo diena paliks neišdildomų įspūdžių.

2 dienų - Klaipėda-Nida-Klaipėda. Pažintis su Kuršių mariomis ir Kuršių nerija. Šį maršrutą nuplaukti idealiausios dienos - šeštadienis ir sekmadienis.

3 dienų - Klaipėda-Nida-Mingė-Klaipėda. Puikus savaitgalis Kuršių marių apsuptyje.

UŽSIENYJE:

2-4 dienų - Gdanskas (Lenkija). Į Lenkiją – atsigaivinti vietos alumi. Švartuosimės pirklių tradicijas turinčio Gdansko senamiestyje, kur netoliese - jaukūs barai, muziejai, Rotušė.

2-4 dienų - Gdynia (Lenkija). Gdynios kurortas laukia buriuotojų. Švartuosimės šalia Gdynios paplūdimio. Kurortinio miesto centras pasiekiamas per kelias minutes pėstute.

2-4 dienų - Liepoja (Latvija). Trumpa kelionė jūra pas kaimynus palei pakrantę suteiks naujųįspūdžių apie mūsų pajūrį.

4 dienų - Ventspilis (Latvija). Pasisemti jėgų aplankant Liepają. Du Latvijos uostai per keturias dienas - intensyvus buriavimas, suteiksiantis šiek tiek adrenalino ir daug įspūdžių. Jėgų pasisemti galima ir taip.

Savaitės - Ryga (Latvija). Į Latvijos sostinę – vandens keliu. Kelionė šalia pakrantės ir plaukimas Rygos įlankoje, pasivaikščiojimas viename gražiausių kaimyninių šalių miestų senamiesčių - tai atostogos, kurios įsimins visam gyvenimui.

Savaitės - Stokholmas (Švedija). Buriavimas įstabaus grožio archipelage. Švedijos sostinės Stokholmo archipelage - tūkstančiai salų ir salelių, akmens luitų, vadinamų šcherais. Su burėmismanevruojant tarp jų lėtai, bet nuolat keičiasi vaizdai, gražesnis vienas už kitą. Ir jokios jūrligės!

Savaitės - Gotlando sala (Švedija). Švedijos perlas Baltijos viduryje. Gotlando sala švedams - lyg mums Palanga ar Nida. Pasiekiama greitai, sala ir jos uosteliai, o ypač - sostinė Visbis, sužavės santūriu skandinavišku grožiu, atpalaiduos ramybe ir suteiks jėgų bei įspūdžių.

Savaitės - Borholmo sala (Danija). Vynuogynas Baltijos jūroje. Ar žinojote, kad Danijai priklausančioje saloje bemaž vidury Baltijos jūroje auginamos vynuogės ir spaudžiamas vietos vynas? O ši sala, kaip sako mokslininkai, prieš milijonus metų buvo akmens luitas kažkur ties dabartinės Italijos teritorija. Tad vynuogės čia - kaip ir suprantamas dalykas. Be abejo, sala garsėjair rūkytomis žuvimis, stiklo gaminiais, gražiais uosteliais - kelionė į ją yra viena įspūdingiausių Baltijos regione.

Daugiau informacijos dėl kainų ir jachtų nuomos: simona@klaipedatours.lt arba Tel.: 864017286