Naujienų prenumerata
Prenumeruoti
+370 618 18103
infoeettaaklaipedatours.lt
Saldi kelionė į Šiaulius
Skaičiuoti paskutines dienas iki atostogų - nuostabu!
« Grįžti atgalVersija spausdinimui

Saldi kelionė į Šiaulius

Svarbu žinoti:

  • Kelionė yra aktyvi todėl rekomenduojama patogi apranga ir avalynė;
  • Ekskursiją gidai gali vesti anglų, vokiečių ar kitomis kalbomis.
  • Ekskursijos kaina priklauso ir gali keistis priklausomai nuo grupės dydžio.


PROGRAMA

Ar žinojote, kad kakavmedžiai, iš kurių gaunamos kakavos pupelės šokoladui gaminti auga tropiniuose Lotynų ir Vidurio Amerikos miškuose? Ir, kad pirmasis skystas šokoladas pradėtas gaminti 1900 m. pr. Kr? Viską apie tai gelėsite sužinoti „Rūtos“ šokolado muziejuje.

Pirmasis lankomas mūsų kelionės objektas Telšiai. Čia mes aplankysime Masčio ežero pakrantę su Skulptūrų parku, pasigrožėsime žemaitijos sostinės ežero vaizdais. Toliau keliausime į netoli Šiaulių esantį Kryžių kalną, kuris liudija pagarbą ir ištikimybę kryžiaus aukai, per kurią Kristus išgelbėjo visų laikų ir kartų žmones. Pabuvoję Kryžių kalne keliausime į Šiaulius, kur  aplankysime unikalų Katinų muziejų, kuriame eksponuojama apie 10 000 eksponatų iš daugelio pasaulio šalių: Anglijos, Australijos, Belgijos, Bulgarijos, Danijos, Olandijos, Čekijos, Kanados, Kubos, Kinijos, Japonijos, Prancūzijos, Portugalijos, Rusijos, Vokietijos, Senegalo, Zambijos ir Lietuvos.

Savo kelionę užbaigsime saldžiais įpūdžiais  "Rūtos" šokolado muziejuje. Tapsime tikrais šokolado meistrais edukaciniame užsiėmime „Saldžioji labaratorija“ ir sužinosime, kaip gaminami šokoladiniai saldainiai, išmėginsime savo jėgas gaminant šokoladinius skanėstus ir čia pat jų paragausime bei galėsime parsivešti namo savo pasigamintų saldainių. Pasisaldinę širdeles „Rūtos“ šokolado muziejuje keliausime namo.

Į ekskursijos kainą įskaičiuota:

  • kelionė patogiu autobusu;
  • gido- kelionės vadovo paslaugos visos kelionės metu;
  • įėjimas į Katinų muziejų;
  • "Rūtos" šokolado muziejaus lankymas + edukacinis užsiėmimas „ Saldžioji labaratorija“.

Jums pageidaujant, maršrutą galime koreguoti.

Dėl kelionės užsakymo galite kreiptis el.paštu: info@klaipedatours.lt ir tel.: +370 618 18103