Naujienų prenumerata
Prenumeruoti
+370 618 18103
infoeettaaklaipedatours.lt
VASAROS NAUJIENOS! Kroatija ir Juodkalnija!
Skaičiuoti paskutines dienas iki atostogų - nuostabu!
« Grįžti atgalVersija spausdinimui

VASAROS NAUJIENOS! Kroatija ir Juodkalnija!

Planuokite savo vasaros įspūdžius jau dabar!

Pristatome 2017 m. vasaros poilsinių kelionių sezono NAUJIENAS – Balkanų šalis Juodkalniją ir Kroatiją.

Pirmoji naujiena – Juodkalnija – įsispraudusi tarp Europos ir Azijos, Balkanų pusiasalyje, vilioja įspūdinga ir turtinga gamta, į jūrą besileidžiančiais didingais kalnais, gausiu istorijos paveldu ir vietinių svetingumu.
Kontrastų kupina šalis, audringa savo istorija ir nepamirštamais gamtos stebuklais. Keliaujančius ir atostogaujančius šalyje užburs kalnų ir jūros grožis. Čia gausu Adrijos jūros skalaujamų paplūdimių, šalies kalnų viršūnės aštrios lyg Šveicarijoje, o plytintys kanjonai primena Koloradą.
Juodkalnijos miesteliuose vakarais prasideda aktyvus naktinis gyvenimas, pramogų galima rasti ištisus metus, tad čia kiekvienas ras ką nuveikti. Galima keliauti po vienuolynus, romantiškai tyrinėti pakrantę, sudalyvauti tradicinėse kaimo vakaronėse ar net aplankyti kaimynines šalis.

Antroji naujiena – Kroatija – gamtos grožiu tikrai nenusileidžia kaimynei Juodkalnijai. Šalis savyje talpina daugelio istorinių epochų įtaką, o dabar ji dar ir traukos taškas ieškantiems švelnaus klimato, poilsio, kultūros, architektūros paveldo bei gardžių maisto patirčių.
Žydra Adrijos jūros pakrantė, šimtai žavingų Dalmatijos salų ir jaukūs miesteliai kuria žavingą šalies atmosferą.  Viena jų, Dubrovnikas – įspūdingiausias ir vienas gražiausių ne tik Kroatijos pakrantės, bet ir visos šalies miestų. Jame rekomenduojame ieškoti kultūros ir pažinti unikalų senamiestį.
Kroatijai priklauso daugybė salelių. Lankantis tiesiog privalu nukakti į keletą jų. Bent tam, kad pajustumėte savitą mažyčių salų žmonių gyvenimo būdą.

KVIEČIAME PLANUOTI SAVO VASAROS ĮSPŪDŽIUS JAU DABAR!!

Siųsti kelionės užklausimą